Job category:

Contact person:

Paksi Kriszta

03581@hr.manatwork.hu

Phone:

+36 20 911-5756

Job description

Feladatok:

  • Szerszámcserék végrehajtása, dokumentálása
  • Átállásokat követkő első minták legyártása és minőségi ellenőrzése, a mért adatok dokumentálása
  • Felmerülő géphibák elhárítása
  • A legyártott termékek folyamatos, mintavételes ellenőrzése
  • Gépjavítások utáni első minták gyártása ellenőrzés
  • Gyártási dokumentációk töltése

Elvárások:

  • 1-2 év tapasztalat hasonló területen
  • CNC-NC gépek beállításával kapcsolatos ismeretek
  • Mérőeszközök ismerete
  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása (havi 2 hétvége szabad)

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag (Alapbér, területi bónusz)
  • Magas Cafeteria juttatás (alapbér 10%-a + 3000Ft, nettó juttatás)
  • Műszakpótlék
  • Bejárás támogatás
  • Megbízható, stabil munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Tatabánya

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. tatabányai autóipari Partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Last name: *
First name: *
E-mail address: *
Phone: *
    (+36801234567)
CV:

Gépbeállító pozícióba keresünk munkatársat tatabányai autóipari Partnerünk részére!...

Raktári komissiózó munkatársat keresünk tatabányai Partnerünk megbízásából!...

Szakirányú végzettséggel rendelkező kollégát keresünk tatabányai Partnerünk Szerszámkarbantartó pozíciójába!...